prostory

30. dubna 2008 v 2:29 |  co nabízíme
Tábory, prázdniny i víkendy často trávíme na vlastním tábořišti na Vysočině. Plácek leží asi 1 km nad obcí Věchnov, 4 km od Bystřice nad Pernštejnem, či 7 km od Nedvědic.
Slouží jako výborné zázemí, s pitnou vodou, střechou nad hlavou, krásným okolím a přiměřenou vzdáleností od civilizace. Nedaleká rozhledna Karasín, hrad Pernštejn, přehrada Vír, či Štěpánovské doly nabízí bohaté turistické vyžití.
Koupání je možné buď v rybníku vzdáleném 3 km, či ve 4 km vzdáleném koupališti v Bystřici nad Pernštejnem. Přímo ve vesnici výborná pekárna, zdravotní a nákupní středisko 5 km.
Kromě pozemku dáváme možnost využití i oddílového materiálu, který kompletně zahrnuje vybavení stanového tábora, včetně kuchyně a jídelny. Tato možnost je však mírně limitovaná letním termínem, vzhledem k náročnosti dopravy a stavby materiálu.

parametry a vybavenost tábořiště:

místo : mapa
plocha: 2240 m2
cena: dohodou
obecné:
studna-v období tábora rozbory vody na výbornou, mimo sezonu je jistotou převařovat
wc: suché, kluci, holky, vedoucí s potravinářským průkazem
při plné výbavě tábora: sprcha s teplou vodou, zastřešená vybavená kuchyň,vaření na velkých kamnech, zastřešená jídelna s lavicemi a stoly, min. 20 stanů s dřevěnou podsadou,či celoželezné, s matracemi, až 2 vojenské hangáry, vojenské deky, tekoucí voda-umývárny(kohoutky),kuchyň, umývání nádobí.
Pravidelně jsme na táborech kontrolováni hygienikem a každoročně splňujeme všechny hygienické požadavky a povinosti vyplývající z vyhlášky ministerstva školství.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.