akce 2008

27. dubna 2008 v 23:57 |  fotogalerie

Únorová návštěva podzemí:

Od známých jsem dostal dobré reference na neziskovou organizaci agartha ( ), která se věnuje mimojiné také zajímavostem, skrývajících se pod povrchem zemským, tudíž i Brněnským. Slovo dalo slovo, mail dal mail a z nenápadné akce se zrodila takřka celooddílová akce.
Na sraz na Konečného náměstí dorazili prakticky všichni z oddílu, dokonce i o pár lidí víc, číslo se pohybovalo kolem 30 lidí. Prohlídka trvala trochu déle, než by bylo asi ideální, ale netradiční pohled na Brno v nás zasel semínko zvědavosti. A to semínko roste a roste a až doroste, tak se pod zem vrhnem znovu.

10.4.: návštěva lanového centra Proud na Lesné

Zúčastnili jsme se lanového klání s dalšími dvěmi neziskovými organizacemi.Po velkém boji jsme jednoho soupeře porazili, druhý však byl nad naše síly. Morální vítězové však zůstaneme navždy.
výprava: Domino, Bára,Kuře, Bětka, Martin, Nelča, Norča, Janča,Káťa

24.4. závěrečný podnik krajské etapy turistického závodu:


30.4.-4.5. Akce Střela:

Vzhledem ke státnímu svátku, vyrazili jsme na TZ v Bohumíně o pár dní dříve. Vzali jsme to přes Frýdek Místek, kde jsme měli domluvenou prima klubovnu. Nakonec jsme doputovali do Bohumína, kde jsme zabojovali v prvním kole Českého poháru.
A jak jsme bodovali?
Norča vybojovala třetí místo, oficiálně ale až 7, jelikož se ji rozmazala kartička a dostala 3 trestné minuty. K tomu další dvě 6. místa, z toho jeden přímý postup do mistrovství ČR.
Oproti loňsku obrovský vzestup. Další závodníci mají rezervy, takže očekáváme i jejich postup tabulkou (směrem vzhůru).


24.-29.10. 2008 Podzimky- Uherské Hradiště:


fotky zde
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.